Niedziela Miłosierdzia Bożego

III Niedziela Zwykła

26. stycznia 2020

Getynga

 1. W najbliższą niedzielę, 2 lutego, będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Boskiej Gromnicznej). Jest to wspomnienie przedstawienia Pana Jezusa w Świątyni Jerozolimskiej. Proszę o zabranie z sobą gromnic i świec, które pobłogosławię w czasie Mszy św. W tę niedzielę po raz ostatni będziemy śpiewać kolędy od godz. 12.15. W środę Msza św. jak zwykle o godz. 18.00.
 2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na kolejną lekcje religii zaraz po Mszy św.
 3. Osoby, które zapisały się na nasz parafialny bal karnawałowy proszę o odbiór biletów przy wyjściu z kościoła.
 4. Do nabycia jest najnowszy numer Miłujcie się.
 5. Niech dobry Bóg błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a Maryja wyprasza dobre zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

Northeim

 1. Na następną Mszę św. zapraszam w sobotę 1-go lutego o godz. 16.00. 10 minut przed Mszą św. będziemy po raz ostatni śpiewać kolędy.
 2. Bardzo serdecznie witam pana Wacława Maślankę – przedstawiciela wydawnictwa Cywilizacji Miłości. Po Mszy św. można będzie nabyć ciekawe pozycje książkowe oraz różne dewocjonalia.
 3. Osoby, które zapisały się na nasz parafialny bal karnawałowy proszę o odbiór biletów w zakrystii.
 4. Niech dobry Bóg błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a Maryja wyprasza dobre zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

Hann. Münden

 1. Następna Msza św. w niedzielę 3 lutego. o godz. 15.30.
 2. Niech dobry Bóg błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a Maryja wyprasza dobre zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

Osterode

 1. Na następną Mszę św. zapraszam w sobotę 08 lutego jak zwykle o godz. 15.30.
 2. Niech dobry Bóg błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a Maryja wyprasza dobre zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

Terminy

Boże Ciało (23.06)

Uroczysta Msza św. w j. polskim i niemieckim wraz z proceją i czterema ołtarzami w najbliższą niedzielę (23.06) o godz. 10.00 we Friedlandzie W tym dniu nie będzie Mszy św. w Getyndze!!!

W każdą środę

Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w każdą środę po wieczornej Mszy św. i w niedziele o godz. 12.15

Pielgrzymka

Pielgrzymka do Ziemi św. 24.04-01.05.2020