Ogłoszenia duszpasterskie

Okres wakacji

7. lipca 2019

Getynga

  1. W czasie wakacji (lipiec i sierpień), Msze św. odprawiane będą według zwykłego planu, czyli w każdą niedzielę o godz. 12.30 i w środy o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam.
  2. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w Nasze Słowo oraz specjalny numer Miłujcie się.
  3. Niech dobry Bóg błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia. Niech obdarza was zdrowiem i potrzebnymi łaskami, a Maryja otacza swą macierzyńską opieką. Wszystkim wybierającym się na urlopy życzę udanego i szczęśliwego wypoczynku.

Northeim

  1. Na następna Mszę św. zapraszam po wakacjach w sobotę 07 września o godz. 16.00. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w Northeimie, natomiast w Getyndze według zwykłego planu, czyli w niedziele o godz. 12.30, a w środy o godz. 18.00. W czasie mojego urlopu będzie mnie zastępował ojciec Alard Maliszewski – franciszkanin z Kłodzka.
  2. Niech dobry Bóg błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia, szczególnie pani Hani i pani Sabinie z okazji dzisiejszych urodzin. Niech obdarza was zdrowiem i potrzebnymi łaskami, a Maryja otacza swą macierzyńską opieką. Wszystkim wybierającym się na urlopy życzę udanego i szczęśliwego wypoczynku.

Hann. Münden

  1. Na następną Mszę św. zapraszam po wakacjach, w niedzielę 01 września ogodz. 15.30. Msze św. w Getyndze odprawiane będą według zwykłego planu, czyli w niedziele o godz. 12.30, a w środy o godz. 18.00. W czasie mojego urlopu będzie mnie zastępował ojciec Alard Maliszewski – franciszkanin z Kłodzka.
  2. Niech dobry Bóg błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia, obdarza ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami, a Maryja otacza swą macierzyńską opieką.

 

Osterode

  1. Na następną Mszę św. zapraszam po wakacjach w sobotę 14 września ogodz. 15.30. Msze św. w Getyndze odprawiane będą według zwykłego planu, czyli w niedziele o godz. 12.30, a w środy o godz. 18.00. W czasie mojego urlopu będzie mnie zastępował ojciec Alard Maliszewski – franciszkanin z Kłodzka.
  2. 2. Niech dobry Bóg błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia, niech obdarza ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami, a Maryja otacza swą macierzyńską opieką. Wszystkim wybierającym się na urlopy życzę udanego i szczęśliwego wypoczynku.

Terminy

Okres wakacyjny

Lipiec i sierpien - Msze św.
w Getyndze w kazda
niedziele o godz. 12.30
i w srody o godz. 18.00 

W każdą środę

Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w każdą środę po wieczornej Mszy św. i w niedziele o godz. 12.15

Pielgrzymka

Pielgrzymka do Ziemi św.
24.04-01.05.2020